Opinie o Nas

REKLAMACJE
 

Wszystkie towary dostępne w Sklepie pochodzą z legalnego źródła i są oryginalne. Jeżeli zdarzy się że po otrzymaniu produktu odkryjesz że ma on jakieś wady, skontaktuj się z nami jak najszybciej w celu realizacji gwarancji. Przy odsyłaniu koniecznie dołącz do reklamowanego towaru dowód dokonania zakupu.

Twoja reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas przesyłki z reklamowanym produktem. W przypadku uzasadnionej reklamacji wymienimy wadliwy towar na pełnowartościowy, a w razie gdyby to okazało się niemożliwe zwrócimy Ci równowartość ceny produktu wraz z kosztami przesyłki.Reklamacja powinna zawierać opis wady towaru oraz dzień odkrycia wady.

W wypadku zwrotu równowartości ceny produktu i kosztów przesyłki nastąpi ona natychmiast po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji.


Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Accept More info Reject