Opinie o Nas

Koty 

Koty

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak wdzięczna może być zwierzę za opiekę i miłość? Serduszka tych zwierząt o które dbamy są w stanie ogrzać nas i ochronić przed smutnymi myślami bez względu na to jak duże są nasze zwierzęta. Mogą być małe lub duże i płochliwe i odważne, posłuszny i samowolne, mogą różnić się kolorem i kształtem, ale wszys...

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak wdzięczna może być zwierzę za opiekę i miłość? Serduszka tych zwierząt o które dbamy są w stanie ogrzać nas i ochronić przed smutnymi myślami bez względu na to jak duże są nasze zwierzęta. Mogą być małe lub duże i płochliwe i odważne, posłuszny i samowolne, mogą różnić się kolorem i kształtem, ale wszystkie mają  miłość w ich sercach, którą możemy łatwo odkryć, patrząc im w oczy.

Więcej

Koty 

Podkategorie

 • Karmy suche

  Wielu właścicieli kotów kierując się nie tylko własną wygodą, ale także chęcią zapewnienia swojemu mruczkowi zbilansowanego pożywienia, decyduje się na karmienie go pokarmami gotowymi. Sucha karma dla kota jest niewątpliwie najpopularniejszym pożywieniem. Chętnie jedzone przez mruczki, łatwa do podania karma dla kota oraz zaspokajające zapotrzebowanie na składniki odżywcze będą dobrym wyborem dla osób, które dbają o zdrowie i dobre samopoczucie swojego kota.

 • Diety

  Wiele kotów wymaga specjalnej diety, dostosowanej do swojego stanu zdrowia. Diety dla zwierząt chorych powinny być zawsze dobrane przez lekarza weterynarii i stosowane pod jego kontrolą. Nie można podawać zdrowym kotom diet weterynaryjnych, gdyż może to prowadzić do chorób lub niedoborów. W naszej ofercie znajduje się karma weterynaryjna dla kota dostosowana do potrzeb kotów cierpiących na alergię, choroby układu moczowego, otyłość i wiele innych. 

 • Karmy mokre

  Mokra karma dla kota jest bardzo istotna, ważne jest, aby w składzie pokarmu było jak najwięcej mięsa.

 • Przysmaki

  Przysmaki dla kota mogą służyć jako nagroda, zajęcie lub celowe uzupełnienie codziennej karmy. W ten sposób kot zachowa swój aptetyt i naturalną witalną siłę. 

na stronę
Pokazuje 1 - 16 z 134 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 134 elementów