Opinie o Nas

Psy 

Psy

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak wdzięczna może być zwierzę za opiekę i miłość? Serduszka tych zwierząt o które dbamy są w stanie ogrzać nas i ochronić przed smutnymi myślami bez względu na to jak duże są nasze zwierzęta. Mogą być małe lub duże i płochliwe i odważne, posłuszny i samowolne, mogą różnić się kolorem i kształtem, ale wszys...

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak wdzięczna może być zwierzę za opiekę i miłość? Serduszka tych zwierząt o które dbamy są w stanie ogrzać nas i ochronić przed smutnymi myślami bez względu na to jak duże są nasze zwierzęta. Mogą być małe lub duże i płochliwe i odważne, posłuszny i samowolne, mogą różnić się kolorem i kształtem, ale wszystkie mają  miłość w ich sercach, którą możemy łatwo odkryć, patrząc im w oczy.

Więcej

Psy 

Podkategorie

 • DIETY WETERYNARYJNE

  Wiele psów wymaga specjalnej diety, którą lekarz weterynarii dopasowuje do ich schorzenia. Zwierzaki otyłe, chore na cukrzycę, mające problemy z nerkami, stawami, czy pęcherzem często potrzebują pożywienia wspomagającego podawane leki. Odpowiednio dobrana karma weterynaryjna dla psa może pomóc złagodzić skutki choroby oraz wspomóc prawidłowe funkcjonowanie organizmu pupila.

 • Karmy suche

  Karmy dla psów rożnych ras, małych i dużych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 • Karmy mokre

  Właściwie żywienie psów jest jednym z ważniejszych elementów zachowania dobrostanu naszych domowych pupili. Wielu właścicieli psów praktykuje mieszaną metodę karmienia łącząc karmy suche oraz mokre. Mokra karma dla psa jest zatem bardzo istotna, najlepiej wybierać pożywienie mające wysoki odsetek mięsa w składzie, pozbawione zbóż, czy soi. Najwyższej jakości puszkowa karma mokra dla psa znajduje się w naszej ofercie.

 • Przysmaki i suplementy

  Psy ze specyficznymi potrzebami (np. młode psy lub psy z alergią), a także psy chore potrzebują specjalnej, indywidulanie dostosowanej karmy

 • Ubranka

  Psy należy ubierać od szczeniaka, przyzwyczajając je do noszenia lekkich t-shirtów. Im później zacznie się nakładać na nie ubranka, tym trudniej będzie im je zaakceptować. Temperatura, od której należy zacząć ubieranie psa, powinna oscylować w okolicach 0 stopni Celsjusza.
  Zatem zapraszamy naszych Klientów do zakupów.

   

 • BOX- ZESTAWY

  BOX- ZESTAWY DLA TWOJEGO PUPILA

  Szukasz zestawu startowego dla swojego pupila lub pieska dorosłego? A może wybierasz się w gości i chcesz sprawić pieskowi przyjemność obdarowując go czymś? Super sprawa, bo mamy dla Ciebie idealne zestawy dla psich przyjaciół! W ofercie oferujemy kilka różnych BOX-ZESTAWÓW, które możesz wybrać pod swojego psiaka. Na pewno coś znajdziesz! Gwarantujemy Ci to! Tulimy Twego psiaka telepatycznie! Jednym kliknięciem w zestawie masz kilka najpotrzebniejszych produktów, nie martwiąc się czy o czymś zapomniałaś/zapomniałeś!

na stronę
Pokazuje 1 - 16 z 378 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 378 elementów